Blog ten jest formą strony internetowej sklepu Zielarsko-Medycznego "Mniszek", który prowadzę od kilku lat w Tarnowie. Będę go systematycznie uzupełniać informacjami dotyczącymi asortymentu sklepu, zasadami zdrowego odżywiania, wzmacniania odporności organizmu oraz jego oczyszczania. Blog jest także formą mojej odpowiedzi na liczne pytania, które otrzymują drogą mailową na adres sklepu. Często dotyczą one podobnych zagadnień. Pomyślałam, że dobrze by była taka przestrzeń, w której mogłabym te tematy poruszać. Życzę wszystkim Czytelnikom "Mniszka", by poczuli się jak w swoim ulubionym sklepiku.

czwartek, 7 lipca 2022

Polskie i pyszne przyprawy – dla każdego coś dobrego :)

 

Z Polską firmą Evita współpracujemy od wielu lat, produkują wyborne przyprawy do różnych dań: zup, surówek, sałatek, sosów, mięs i dań vege, czyli dla każdego coś dobrego. Przyprawy można używać do dań surowych, gotowanych, duszonych i pieczonych, kiszonych. U nas hitem są przyprawy do rosołu i jarzynki, które świetnie zastępują popularne, dostępne na rynku i w każdym markecie przyprawy. Jarzynki, które proponujemy są bez wzmacniaczy smaku i konserwantów, zawierają w sobie najwyższej jakości jarzyny i przyprawy, a także sól kłodawską z jedynej już w Polsce kopalni, która jeszcze wydobywa sól z ziemi.Przyprawa do rosołu zawiera w swoim składzie: sól, pora, marchewkę, pietruszkę selera, cebulę, pasternak, pietruszkę nać, lubczyk, pieprz czarny mielony, liść laurowy, ziele angielskie, koperek nać, kurkumę, cukier.


Jarzynkowa to uniwersalna przyprawa na bazie soli kłodawskiej bez polepszaczy smaku, sztucznych aromatów i barwników. Zawiera tylko naturalne składniki. Zawiera w swoim składzie: sól KŁODAWSKĄ, marchewkę korzeń, pasternak korzeń, cukier, cebulę, pietruszkę  nać, kurkumę indyjską, lubczyk nać, koper listek, olej rzepakowy.

Przyprawy są 100% vege, bez wzmacniaczy i polepszaczy smaku i sztucznych aromatów, bez GMO, bez sztucznych barwników. Produkt ręcznie pakowany.

 

 Opracowanie: KW

Materiały pochodzą ze stron poniżej. 

http://smakorientu.com/

http://smakorientu.com/przyprawy/878-Przyprawa-do-rosolu-500-5901688121047.html

http://smakorientu.com/przyprawy/796-jarzynkowa-xl-5901688120361.htmlBrak komentarzy:

Prześlij komentarz