Blog ten jest formą strony internetowej sklepu Zielarsko-Medycznego "Mniszek", który prowadzę od kilku lat w Tarnowie. Będę go systematycznie uzupełniać informacjami dotyczącymi asortymentu sklepu, zasadami zdrowego odżywiania, wzmacniania odporności organizmu oraz jego oczyszczania. Blog jest także formą mojej odpowiedzi na liczne pytania, które otrzymują drogą mailową na adres sklepu. Często dotyczą one podobnych zagadnień. Pomyślałam, że dobrze by była taka przestrzeń, w której mogłabym te tematy poruszać. Życzę wszystkim Czytelnikom "Mniszka", by poczuli się jak w swoim ulubionym sklepiku.

wtorek, 5 stycznia 2016

11.01.2016r. Dermokonsultacja Sylveco

 
Przypominamy iż dn. 11.01.2016r. w godzinach 11-17.00 odbędzie się w naszym sklepie bezpłatna dermokonsultacja z firmy Sylveco. Dermokonsultantka będzie udzielała porad z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała, rodzaju cery, nawilżenia skóry oraz będzie udzielała odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania. Wielu klientów otrzymało zaproszenia, ale zapraszamy także osoby zainteresowane które nie otrzymały zaproszeń. Więcej o firmie i kosmetykach w poniższych linkach.

5 komentarzy:

 1. W dniu dzisiejszym odbyła się dermokonsultacja z firmy Sylveco. Bardzo proszę o opinie Pań, które korzystały z porady Pani kosmetolog lub Pań które chciałyby w przyszłości skorzystać z takiej porady. Jeśli Panie będą nadal zainteresowane taką formą porady to zorganizujemy w najbliższym czasie kolejną dermokonsultacje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Klaudio! Mam pytanie: co wiesz o preparacie " paraprotex"?

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam ten preparat, sama stosuję od czasu do czasu. Uważam, że bardzo dobrze wyrównuje mikroflorę w jelitach, działa także uodparniająco, poprawia trawienie i pracę wątroby. Polecam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dopiero wczoraj poznałam Mniszka i produkty Sylveco, zaczynam testować. Bardzo chętnie wzięłabym udział w dermokonsultacji, mam ogromnie problemy z określeniem kondycji mojej skóry.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ponownie dermokonsultacja będzie w okolicy marca. Będziemy na bieżąco informować na blogu.

  OdpowiedzUsuń