Blog ten jest formą strony internetowej sklepu Zielarsko-Medycznego "Mniszek", który prowadzę od kilku lat w Tarnowie. Będę go systematycznie uzupełniać informacjami dotyczącymi asortymentu sklepu, zasadami zdrowego odżywiania, wzmacniania odporności organizmu oraz jego oczyszczania. Blog jest także formą mojej odpowiedzi na liczne pytania, które otrzymują drogą mailową na adres sklepu. Często dotyczą one podobnych zagadnień. Pomyślałam, że dobrze by była taka przestrzeń, w której mogłabym te tematy poruszać. Życzę wszystkim Czytelnikom "Mniszka", by poczuli się jak w swoim ulubionym sklepiku.

piątek, 15 lipca 2022

Drenafit drenuje wodę i ułatwia odchudzanie – Nowość w Mniszku

 

Kolejny nowy produkt do nas zawitał. Drenafit z firmy Altermedica to bardzo dobrze skomponowana mieszanka ekstraktów roślinnych i minerałów, wspierających organizm  w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów, a przez zawartość ortosyfonu groniastego  i mniszka lekarskiego usprawnia drenaż wody. Mniszek ma także  działanie oczyszczające i odtruwające organizm ze szkodliwych produktów przemiany materii, oczyszcza  wątrobę pobudzając wytwarzanie żółci i poprawę funkcji trawiennych,  Jarzębiec kosmaczek też wspiera wątrobę i układ pokarmowy, przyspiesza metabolizm i działa detoksykująco. Brzoza brodawkowata oczyszcza i działa moczopędnie, drenując nadmiar wody. Żeń szeń poprawia samopoczucie, zwiększając witalność i ogólną kondycję organizmu. Polecany przy przemęczeniu i osłabieniu. Koper włoski znany od lat, dobrze wpływa na trawienie i napięcia w jamie brzusznej. Męcznnica cielista wycisza układ nerwowy i działa rozkurczowo na mięśnie gładkie jelit. Oliwka europejska reguluje poziom cukru, działa moczopędnie, obniża poziom lipidów i usprawnia trawienie.  To kilka opisanych składników zawartych w preparacie Drenafit, wszystkie razem dobrze połączone wspierają swoje działanie.

Polecamy na latoJ

 

Opracowanie: KW

Materiały pochodzą ze strony poniżej,  własnych inspiracji i książki „Prawie wszystko o ziołach” Mateusza Emanuela Sanderskiego

https://altermedica.pl/produkty/drenafit/drenafit/78

https://altermedica.pl/produkty


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz