Blog ten jest formą strony internetowej sklepu Zielarsko-Medycznego "Mniszek", który prowadzę od kilku lat w Tarnowie. Będę go systematycznie uzupełniać informacjami dotyczącymi asortymentu sklepu, zasadami zdrowego odżywiania, wzmacniania odporności organizmu oraz jego oczyszczania. Blog jest także formą mojej odpowiedzi na liczne pytania, które otrzymują drogą mailową na adres sklepu. Często dotyczą one podobnych zagadnień. Pomyślałam, że dobrze by była taka przestrzeń, w której mogłabym te tematy poruszać. Życzę wszystkim Czytelnikom "Mniszka", by poczuli się jak w swoim ulubionym sklepiku.

sobota, 15 października 2022

Moc minerałów w regenerująco-odkwaszającej kąpieli z Invex remdies

 

Sól odkwaszająco-regenerująca do kąpieli  z polskiej firmy Invex Remdies posiada odczyn alkaliczny czyli zasadowy, taki sam jak wód płodowych, w których spędziliśmy pierwsze miesiące naszego życia w łonie naszych mam. Odczyn tej soli to ph 8,2-8,5.  Pochodzi z soli kopalnianej z pradawnych mórz istniejących 230mln lat temu, dlatego jest czysta i nie skażona metalami ciężkimi. Zawiera mikroelementy i wykorzystując efekt osmozy, oczyszcza z toksyn i regeneruje organizm. Świetnie likwiduje napięcie mięśni, odpręża, odkwasza, poprawia krążenie krwi, łagodzi bóle reumatyczne i mięśniowe, polecana rekonwalescentom po urazach, wspomaga leczenie chorób skóry, poprawia krążenie, szczególnie u osób ze skłonnością do zimnych dłoni i stóp.

Polecana do kąpieli 1x w tygodniu, do moczenia dłoni i stóp.

 


Sól  odkwaszająco-regenerująca do kąpieli z miedzią,  ta sól dodatkowo zawiera związki miedzi, która wykazuje działanie antyoksydacyjne, reguluje metabolizm kolagenu, świetnie się sprawdza w profilaktyce przeciwbakteryjnej i przeciwgrzybiczej. Dodatkowo zmniejsza obrzęk nóg, poprawia krążenie, szczególnie u osób skarżących się na zimne dłonie i stopy.

Zapraszamy na zakupy J

 

Opracowanie: KW

Materiały pochodzą ze strony:

https://invexremedies.pl

https://invexremedies.pl/pl/p/Odkwaszajaco-regenerujaca-sol-do-kapieli-SiSALT-1500-g/57

https://invexremedies.pl/pl/p/Odkwaszajaco-regenerujaca-sol-do-kapieli-z-miedzia-SiSALT-Cu-1500g/59

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz