Blog ten jest formą strony internetowej sklepu Zielarsko-Medycznego "Mniszek", który prowadzę od kilku lat w Tarnowie. Będę go systematycznie uzupełniać informacjami dotyczącymi asortymentu sklepu, zasadami zdrowego odżywiania, wzmacniania odporności organizmu oraz jego oczyszczania. Blog jest także formą mojej odpowiedzi na liczne pytania, które otrzymują drogą mailową na adres sklepu. Często dotyczą one podobnych zagadnień. Pomyślałam, że dobrze by była taka przestrzeń, w której mogłabym te tematy poruszać. Życzę wszystkim Czytelnikom "Mniszka", by poczuli się jak w swoim ulubionym sklepiku.

poniedziałek, 29 sierpnia 2022

Sanotint wyjątkowa farba do włosów, inna niż wszystkie

 

Nasza przygoda z dermofarbami Sanotint trwa już 8 lat (TUTAJ).Przygoda zaczęła się dobrze i trwa nadal. Produkty naprawdę wyjątkowe, teraz sprawdzone przez nas same i nasze klientki. Farby mają  w 98% składniki naturalne. Farby są trwałe, pięknie koloryzują, pozostawiają piękny blask i refleksy we włosach. Te dermofarby dobrze regenerują włosy zapobiegając wypadaniu włosów. Panie bardzo chętnie po nie wracają. Po pierwszej koloryzacji całych włosów, kolejne można koloryzować same odrosty. Farbę raz otworzoną można zużyć do 3 miesięcy. Kolory można łączyć i uzyskiwać wyjątkowe, indywidualne kolory. Na krótkie włosy  jedna farba wystarcza na dwie lub trzy koloryzacje. Występują w dwóch wersjach: clasic i sensitive. Farby zawierają w swoim składzie min. liście oliwki, brzozę, pokrzywę, winorośl, kwas pantotenowy oraz biotynę. Farby nie zawierają: amoniaku, parabenów, parafiny, silikonów, formaldehydu, metali i składników pochodzenia zwierzęcego.  Farby sensitive nie zawiera  PPD ( P-fenylenodiaminy)  natomiast farby clasic zawierają tylko 0.5 %.

Zapraszamy na nasz Instagram gdzie można śledzić nowości, piątkowe promocje, tygodniowe topy i hity sprzedażowe.

 

Farby Sanotint clasic dostępne w 30 pięknych odcieniach. Ta farba zawiera 0,5% PPD przez co można uzyskać większą ilość odcieni kolorystycznych.

https://sanotint.pl/kosmetyki/farby-do-wlosow-classic/ 


Farby Sanotint sensitive obejmują 12 kolorów. Te kolory najczęściej wybierają Panie z alergiami, po chemio i radioterapii i podczas ciąży.

https://sanotint.pl/kosmetyki/farby-do-wlosow-sensitive/

 

 

 

 

Opracowanie: KW

Materiały pochodzą ze strony:

https://sanotint.pl/

https://sanotint.pl/kosmetyki/farby-do-wlosow-classic/

https://sanotint.pl/kosmetyki/farby-do-wlosow-sensitive/

https://sanotint.pl/opinie-o-sanotint/

http://mniszektarnow.blogspot.com/2014/06/sanotint-prawdopodobnie-najlepsze.html#more

https://sanotint.pl/paleta-kolorow/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz