Blog ten jest formą strony internetowej sklepu Zielarsko-Medycznego "Mniszek", który prowadzę od kilku lat w Tarnowie. Będę go systematycznie uzupełniać informacjami dotyczącymi asortymentu sklepu, zasadami zdrowego odżywiania, wzmacniania odporności organizmu oraz jego oczyszczania. Blog jest także formą mojej odpowiedzi na liczne pytania, które otrzymują drogą mailową na adres sklepu. Często dotyczą one podobnych zagadnień. Pomyślałam, że dobrze by była taka przestrzeń, w której mogłabym te tematy poruszać. Życzę wszystkim Czytelnikom "Mniszka", by poczuli się jak w swoim ulubionym sklepiku.

czwartek, 11 sierpnia 2022

Zielko-sprzątanie w stylu eco

 

Zielko to polska marka produktów przyjaznych środowisku do sprzątania i prania. Zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego. Aktywnymi składnikami w tej linii są soda oczyszczona i kwas cytrynowy. Produkty Zielko pomimo że są naturalne, biodegradowalne to do tego bardzo skuteczne. Wykazują wysoką skuteczność do pielęgnacji zabrudzonych powierzchni i ubrań, wykazują działanie bakteriobójcze, drożdżobójcze i likwidujące pleśnie. Łatwo i szybko można pozbyć się tłustych  zanieczyszczeń, brudu i osadów w kabinach prysznicowych, armaturze  łazienkowej i kuchni. Szczególnym czyni je piękny zapach który pozostaje po sprzątaniu przez dłuższy czas. Zapachy pochodzą z naturalnych olejków roślinnych np. mango, brzoskwini, jaśminu, granatu, owoców leśnych. Produkty nadają się dla osób z alergiami, wrażliwymi na syntetyczne zapachy. W asortymencie posiadamy: Zielko płyn do łazienki, Zielko płyn do kuchni, Zielko pasta czyszcząca, Zielko płyn do WC, Zielko płyn do szyb i luster, Zielko płyn uniwersalny, Zielko płyny do prania 3 rodzaje, Zielko płyny do płukania 3 rodzaje. 

Mój ulubiony to Zielko płyn do mycia łazienki, niezawodny do utrzymania czystości.


Polecamy i zapraszamy na zakupy J

 


Zielko pasta czyszcząca do zadań specjalnych, czyści uporczywe zabrudzenia, tłuste plamy, można użyć do odplamiania tkanin oraz czyszczenia trampek. Czyszczenie trampek sprawdzone, odzyskują piękną biel.

 


Zielko płyny do prania do tkanin jasnych, kolorowych i ciemnych. Każdy zostawia piękny zapach kiwi, granatu czy marakui. Do kompletu można zastosować Zielko płyny do płukania, które nadają tkaninom aksamitną miękkość, pozostawiając piękny kwiatowy zapach, tropikalny lub owocowy.

 


Zielko płyn do WC o zapachu jaśminu połączonego z pomarańczą. Czyści skutecznie zabrudzenia i osady pozostawiając piękną nutę zapachową.


 

Opracowanie: KW

Materiały pochodzą ze strony:

https://sylveco.pl/sklep/marki/zielko/

https://sylveco.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz