Blog ten jest formą strony internetowej sklepu Zielarsko-Medycznego "Mniszek", który prowadzę od kilku lat w Tarnowie. Będę go systematycznie uzupełniać informacjami dotyczącymi asortymentu sklepu, zasadami zdrowego odżywiania, wzmacniania odporności organizmu oraz jego oczyszczania. Blog jest także formą mojej odpowiedzi na liczne pytania, które otrzymują drogą mailową na adres sklepu. Często dotyczą one podobnych zagadnień. Pomyślałam, że dobrze by była taka przestrzeń, w której mogłabym te tematy poruszać. Życzę wszystkim Czytelnikom "Mniszka", by poczuli się jak w swoim ulubionym sklepiku.

piątek, 10 czerwca 2022

Atlant i stawy nie skrzypią - Nowość w Mniszku


Od niedawna w poszukiwaniu dobrego kolagenu natrafiłam na firmę Biofarmacja, która produkuje Atlant. Atlant to produkt o dużej zawartości kolagenu (wołowego) i glukozaminy  (ze skorupiaków Morza śródziemnego) z dodatkiem niewielkiej ilości wapnia (organiczny cytrynian wapnia ze skał Morza Martwego) i witaminy c w wygodnych do stosowania saszetkach. Składniki produktu to świetne połączenie aktywnych substancji wspierające kości, stawy, skórę i mięśnie.


Kolagen 12 200 mg, to białko młodości, które tracimy z wiekiem, jest składnikiem skóry, chrząstki, kości i stawów.

Glukozamina  1500 mg, to strukturalna część chrząstki stawowej, tutaj w dużej dawce, która  łagodzi bóle stawów, zwiesza ruchomość w stawach, wspomaga terapię uszkodzonych stawów. Przeciętnie kapsułki zawierają 500 mg glukozaminy. 

Wapń 120 mg, wspiera utrzymanie w dobrym zdrowiu zęby i kości, wspiera prawidłowo funkcjonujące mięśnie i utrzymuje prawidłowe przewodzenie bodźców  w układzie nerwowym.

Witamina C 12mg,  o której można by dużo pisać, ale w tym przypadku w małej dawce aby wspomóc  prawidłową produkcję kolagenu i poprawić funkcjonowanie kości, stawów i skóry.

Zapraszamy na zakupyJ

Są już pierwsze, dobre opinie zadowolonych klientów, poprawa odczuwalna po pierwszym miesiącu stosowaniaJJJ

 

Opracowanie: KW

Materiały pochodzą ze strony

https://biofarmacja.com.pl/collections/suplementy-i-multimineraly/products/atlant-kompleks-kolagenowo-glukozaminowy-z-dodatkiem-wapnia-i-witaminy-c-30-saszetek

https://biofarmacja.com.pl/collections/suplementy-i-multimineraly

https.//biofarmacja.com.plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz