Blog ten jest formą strony internetowej sklepu Zielarsko-Medycznego "Mniszek", który prowadzę od kilku lat w Tarnowie. Będę go systematycznie uzupełniać informacjami dotyczącymi asortymentu sklepu, zasadami zdrowego odżywiania, wzmacniania odporności organizmu oraz jego oczyszczania. Blog jest także formą mojej odpowiedzi na liczne pytania, które otrzymują drogą mailową na adres sklepu. Często dotyczą one podobnych zagadnień. Pomyślałam, że dobrze by była taka przestrzeń, w której mogłabym te tematy poruszać. Życzę wszystkim Czytelnikom "Mniszka", by poczuli się jak w swoim ulubionym sklepiku.

wtorek, 31 maja 2022

Sylveco 2+1

 

Od wczoraj tj. 30.05.2022r do 06.06.2022r. w naszym sklepiku mamy promocję na Państwa ulubione produkty polskiej firmy Sylveco. Poniżej załączony film promocyjny, który otrzymaliśmy wczoraj. Promocja obejmuje wszystkie, ale to wszystkie linie kosmetyczne i produkty do czyszczenia i sprzątania.

Kosmetyki Sylveco do  pielęgnacji każdej skóry, szczególnie wrażliwej, atopowej, podrażnionej i suchej. Kosmetyki dla każdego od małego do dużegoJ

Linia Vianek dla osób z różnymi rodzajami skóry, linie: nawilżająca, odżywcza, przeciwstarzeniowa, do cery naczyniowej, łagodząca i do cery trądzikowej.

Linia dla dzieciaków, kosmetyki do kąpieli, smarowania, mycia zębów.

 

Zapraszamy na zakupy J

  Opracowanie: KW

Materiały pochodzą ze strony

https://sylveco.pl/

https://sylveco.pl/sklep/marki/vianek/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz