Blog ten jest formą strony internetowej sklepu Zielarsko-Medycznego "Mniszek", który prowadzę od kilku lat w Tarnowie. Będę go systematycznie uzupełniać informacjami dotyczącymi asortymentu sklepu, zasadami zdrowego odżywiania, wzmacniania odporności organizmu oraz jego oczyszczania. Blog jest także formą mojej odpowiedzi na liczne pytania, które otrzymują drogą mailową na adres sklepu. Często dotyczą one podobnych zagadnień. Pomyślałam, że dobrze by była taka przestrzeń, w której mogłabym te tematy poruszać. Życzę wszystkim Czytelnikom "Mniszka", by poczuli się jak w swoim ulubionym sklepiku.

piątek, 3 marca 2017

Gaja - oleje z pasji do natury


W tym tygodniu nawiązaliśmy współpracę z małą, rodzinną firmą - GAJA, która znajduje się w naszej okolicy czyli w Biadolinach Szlacheckich. Regionalna olejarnia Gaja powstała z pasji do natury. Bardzo lubimy wspierać rodzime firmy, zważywszy na to że tłoczą oleje samodzielnie,  w małych ilościach i dostarczającą szybko
i sprawnie na zamówienie. Zatem otrzymujemy towar wyjątkowy
z wyjątkowych nasion od sprawdzonych polskich dostawców (poza olejem kokosowym). Olej kokosowy  pochodzi z Indonezji, a do tłoczenia wybierane są ziarna szczególnie oleiste. Oleje są tłoczone na zimno według tradycyjnej metody w temp. poniżej 40°C. Oleje te zawierają wszystkie odżywcze  składniki decydujące o ich cennych właściwościach i unikalnym smaku.
 


Dostępne są oleje: lniany, z czarnuszki, z wiesiołka, kokosowy, rzepakowy, słonecznikowy, konopny i z ostropestu.
 My już jesteśmy po degustacji, smakują wybornieJ Zapraszamy do smakowania. Jeśli Państwo byliby zainteresowani degustacją proszę o informacje, zorganizujemy.
 

Więcej o olejach na:

3 komentarze:

  1. Wygląda rewelacyjnie! Istne arcydzieło :-) Palce lizać. Pozdrawiam i bardzo dziękuje

    OdpowiedzUsuń
  2. Wygląda cudownie! Istne arcydzieło :-) Muszę spróbować jak najszybciej. Pozdrawiam i bardzo dziękuje

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo ciekawe oleje. Muszę je jakoś wypróbować. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń