Od poniedziałku rozpoczynamy nowy i już ostatni w te wakacje tydzień z serii: Wakacyjny tydzień z marką, w którym gościmy polską, rodzinną firmę Semco tłoczącą oleje od 1992r. Firma Semco w której już kolejne pokolenie przejmuje schedę po rodzicach i dziadkach. W dniach 24-29.08.2026 od poniedziałku do soboty, będzie można kupić z rabatem, a także podegustować oleje w sklepie. Oleje Semco sprzedajemy już od wielu lat, a Państwo wciąż po nie wracają. Na przestrzeni lat doszły nowe smaki: z czarnej porzeczki, rokitnika czy dzikiej róży, a także różne mieszanki dedykowane dzieciom, kobietom, mężczyznom, seniorom czy czworonogom.
Nie mniej jednak u nas faworytem jest: olej z pestek dyni, z lnianki inaczej rydzowy, wiesiołka, ogórecznika, czarnuszki, słonecznikowy bio, konopny czy ostropestu.
Oleje są tłoczone na zimno, to znaczy w temperaturze poniżej 40stopni C z zachowaniem tradycyjnych metod produkcji, staranne dobieranych surowców i utrzymywaniu sprawnego parku maszynowego. Firma wybiera i wspiera polskich, lokalnych rolników przez co skraca transport surowców do firmy zachowując najwyższą jakość i prozdrowotne działanie produktów. Produkowane tradycyjnie, nierafinowane oleje tłoczone na zimno zachwycają smakiem, aromatem i kolorem. W zakupie posiadamy także nasiona dyni oleistej, złocistego lnu, czarnuszki.
Stoik do degustacji już czeka.
Serdecznie zapraszamy😊
Opracowanie: KW
Materiały pochodzą ze
strony:


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz