Blog ten jest formą strony internetowej sklepu Zielarsko-Medycznego "Mniszek", który prowadzę od kilku lat w Tarnowie. Będę go systematycznie uzupełniać informacjami dotyczącymi asortymentu sklepu, zasadami zdrowego odżywiania, wzmacniania odporności organizmu oraz jego oczyszczania. Blog jest także formą mojej odpowiedzi na liczne pytania, które otrzymują drogą mailową na adres sklepu. Często dotyczą one podobnych zagadnień. Pomyślałam, że dobrze by była taka przestrzeń, w której mogłabym te tematy poruszać. Życzę wszystkim Czytelnikom "Mniszka", by poczuli się jak w swoim ulubionym sklepiku.

środa, 17 lutego 2016

Ashwagandha – siła i spokój, stalowe nerwy

 
Ashwadandha to kolejne uniwersalne zioło podobnie działające jak różeniec górski i maca – adaptogen dostosowujący się do potrzeb organizmu. Pomaga opanować wszędobylski stres, dodaje energii bez efektów ubocznych. Wzmacnia układ nerwowy, poprawia myślenie, zwiększa wydolność fizyczną i wytrzymałość. Ashwagandha znana jest także pod nazwą żeń-szeń indyjski, który jako jedno z najstarszych ziół wzmacniających stosowane jest od kilku tysięcy lat.
 

Poza działaniem przeciwstresowym, działa także odmładzająco na komórki, poprawiając funkcje układu rozrodczego.
Produkt jest standaryzowany na zawartość witanolizydów. Nie zawiera substancji barwiących i wypełniaczy. Standaryzacja suplementów TUTAJ

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz