Blog ten jest formą strony internetowej sklepu Zielarsko-Medycznego "Mniszek", który prowadzę od kilku lat w Tarnowie. Będę go systematycznie uzupełniać informacjami dotyczącymi asortymentu sklepu, zasadami zdrowego odżywiania, wzmacniania odporności organizmu oraz jego oczyszczania. Blog jest także formą mojej odpowiedzi na liczne pytania, które otrzymują drogą mailową na adres sklepu. Często dotyczą one podobnych zagadnień. Pomyślałam, że dobrze by była taka przestrzeń, w której mogłabym te tematy poruszać. Życzę wszystkim Czytelnikom "Mniszka", by poczuli się jak w swoim ulubionym sklepiku.

poniedziałek, 6 października 2014

Codzienność na wesoło


W ostatnim czasie trochę cicho na blogu, ale obiecuję poprawę. Tymczasem obowiązki domowe, praca, dzieci,  szkoła i inne zajęcia powodują wielkie zamieszanie, które czasami trudno opanować. Nawet mąż widząc co się dzieje, a bardzo dużo mi pomaga w wielu obowiązkach, dyskretnie podsunął mi tę piosenkę do posłuchania. Zapraszam na chwilę relaksu i uśmiech na twarzy.


1 komentarz:

  1. Maż zaprosił mnie na koncert Marty Bizoń, który odbył się w Tarnowie. Polecam koncerty tej Artystki. Artystka śpiewa i opowiada humorystycznie o każdej piosence i okolicznościach w jakich powstawały. Ma bardzo dobry kontakt z publicznością. Tańczy z wielką gracją, pięknie mówi i śpiewa. Miła chwila relaksu. Warto było pójść.

    OdpowiedzUsuń