Blog ten jest formą strony internetowej sklepu Zielarsko-Medycznego "Mniszek", który prowadzę od kilku lat w Tarnowie. Będę go systematycznie uzupełniać informacjami dotyczącymi asortymentu sklepu, zasadami zdrowego odżywiania, wzmacniania odporności organizmu oraz jego oczyszczania. Blog jest także formą mojej odpowiedzi na liczne pytania, które otrzymują drogą mailową na adres sklepu. Często dotyczą one podobnych zagadnień. Pomyślałam, że dobrze by była taka przestrzeń, w której mogłabym te tematy poruszać. Życzę wszystkim Czytelnikom "Mniszka", by poczuli się jak w swoim ulubionym sklepiku.

czwartek, 4 grudnia 2014

Rozwiązanie dla nadkwaśności i reluksu


NeoBioanacid – rozwiązanie problemu nadkwaśności i refluksu w nowym produkcie firmy Aboca z którą współpracuję już wiele lat i nigdy nie zawiodła moich oczekiwań i naszych klientów. Produkty są bardzo dobre, wysokiej jakości i czyste składowo.

NeoBioanacid usuwa pieczenie, ból i uczucie ciężkości, bez zmiany fizjologicznych funkcji żołądka. Chroni błony śluzowe żołądka i przełyku tworząc aktywną barierą dla substancji drażniących. Przeznaczony jest do leczenia refluksu- pieczenie, które odczuwa się gdy kwas wchodzi w kontakt z błoną śluzową przełyku, kwaśne odbijanie, zapalenia żołądka – ból, który odczuwa się gdy kwas wchodzi w kontakt z błoną śluzową żołądka, i trudności w trawieniu – pieczenie i uczucie ciężkości i wzdęcia, do których dochodzi po posiłkach. Dzięki działaniu mechanicznemu, a nie farmakologicznemu skutecznie usuwa objawy zgagi i refluksu, działa szybko, jest bezpieczny ponieważ mogą go stosować kobiety w ciąży i dzieci powyżej 6 roku życia. Produkt ma przyjemny smak, jest przebadany, 100% naturalny, ekologiczny i nie zawiera glutenu.

Dostępny w dwóch wielkościach 15sztuk – dla tych co chcą wypróbować lub potrzebują zastosować doraźnie. 45 tabletek – dla tych którzy chcą stosować dłużej i lubią ekonomiczne rozwiązania.

 Informacje pochodzą za szkolenia i materiałów firmy Aboca.
 

3 komentarze:

  1. Nareszcie coś się pojawiło na Mniszku!:) Super! Wspieram mocno;)

    OdpowiedzUsuń
  2. O, jak miło Klaudia, że pojawił się nowy wpis. Jestem stałą czytelniczką bloga DN i często zaglądam na Mniszka. Pojawiały się tu bardzo przydatne informacje i porady, ale ostanio długo była cisza. Już się niepokoiłam, że tak zostanie. Klaudia, Twoje wpisy to naprawdę dobra robota, chociaż zdaję sobie sprawę, że wymaga trochę czasu, a z tym może być problem. Serdecznie pozdrawiam. Ela

    OdpowiedzUsuń