Blog ten jest formą strony internetowej sklepu Zielarsko-Medycznego "Mniszek", który prowadzę od kilku lat w Tarnowie. Będę go systematycznie uzupełniać informacjami dotyczącymi asortymentu sklepu, zasadami zdrowego odżywiania, wzmacniania odporności organizmu oraz jego oczyszczania. Blog jest także formą mojej odpowiedzi na liczne pytania, które otrzymują drogą mailową na adres sklepu. Często dotyczą one podobnych zagadnień. Pomyślałam, że dobrze by była taka przestrzeń, w której mogłabym te tematy poruszać. Życzę wszystkim Czytelnikom "Mniszka", by poczuli się jak w swoim ulubionym sklepiku.

piątek, 27 maja 2022

Colilen IBS – ratunek dla jelit wrażliwych

 

IBS co to takiego?  To zespół jelita nadwrażliwego. Skąd się bierze? Częstymi  przyczynami jest zła dieta, zanieczyszczona żywność substancjami chemicznymi, konserwantami, stres, używanie leków. Te substancje powodują rozszczelnienie jelit, czyli tak po prostu jelita stają się dziurawe i to co powinno płynąć w jelitach przecieka poza nie, tworząc stany zapalne i alergie.   Coraz więcej osób ma problem z tą dolegliwością, czasem bardzo uciążliwą, ograniczającą kontakty towarzyskie i codzienne życie. Ból brzucha, wzdęcia, nieregularna praca jelit, uczucie rozpierania i dyskomfort w okolicy brzucha, zaparcia, biegunki czasem występujące naprzemiennie, bóle głowy, wysypki skórne to objawy nadwrażliwości jelit.

Jak możemy sobie pomóc? Na pewno zmianą stylu życia. Zdrową dietą, unikaniem chemii w diecie, sprawdzaniem tego co kupuję i co jem, redukcją stresu, odpoczynkiem  i dobrym wysypianiem się.  Dodatkowo można zastosować Colilen IBS, bardzo dobry produkt  włoskiej firmy Aboca, która łączy w swoich preparatach naturę, wieloletnie doświadczenie i naukę.

 

Colilen IBS jest wyrobem medycznym,  który można stosować doraźnie lub w pełnej kuracji zalecanej przez producenta. Zawiera  ActiMucin kompleks żywic, polisacharydów i polifenoli, substancji, które wraz ze śluzem w jelitach tworzą warstwę ochronną, chroniącą jelita przed substancjami drażniącymi, stopniowo zmniejszając dolegliwości. Colilen IBS należy stosować przez 2-6 tygodni. Można go stosować także w dolegliwościach jelit po kuracjach antybiotykowych, szybko przywraca prawidłową pracę jelit. Trzeba być tylko cierpliwym i systematycznym, bo produkt powinien być stosowany 3x dziennie przez całą kurację. Bezpieczny, zalecany od 8 roku życia. Powtórne  zastosowanie polecane przy pojawieniu się ponownie pierwszych objawów.

Zapraszamy na zakupyJ

 

Opracowanie: KW

Materiały pochodzą ze strony:

https://www.aboca.com/pl/produkt/colilen-ibs-5/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz