Blog ten jest formą strony internetowej sklepu Zielarsko-Medycznego "Mniszek", który prowadzę od kilku lat w Tarnowie. Będę go systematycznie uzupełniać informacjami dotyczącymi asortymentu sklepu, zasadami zdrowego odżywiania, wzmacniania odporności organizmu oraz jego oczyszczania. Blog jest także formą mojej odpowiedzi na liczne pytania, które otrzymują drogą mailową na adres sklepu. Często dotyczą one podobnych zagadnień. Pomyślałam, że dobrze by była taka przestrzeń, w której mogłabym te tematy poruszać. Życzę wszystkim Czytelnikom "Mniszka", by poczuli się jak w swoim ulubionym sklepiku.

poniedziałek, 16 czerwca 2014

SANOTINT prawdopodobnie najlepsze naturalne farby na świecie

 
Od kilku dni mamy się w naszym asortymencie świetne, naturalne, włoskie farby do włosów Sanotint, bazujące wyłącznie na wyciągach roślinnych. Zawierają wyciąg ze złotego prosa bogaty w naturalną krzemionkę, która wzmacnia strukturę włosa i chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Farby zawierają także proteinian wapnia i biotynę, te dwa składniki nadające włosom naturalny, jedwabiście lśniący efekt, dodatkowo zawierają liście oliwek, nasiona winogron, ekstrakt brzozowy. Dostępne w fantastycznych 30 odcieniach dla serii Clasic i 12 odcieniach dla serii Light. Farby nie zawierają amoniaku, parabenów, konserwantów, metali ciężkich i amoniaku. Seria Light jest także pozbawiona PPD (p-fenylenodiaminy) – substancji powodującej często podrażnienia skóry i alergie,  dlatego jako bardzo delikatna farba  jest bezpieczna i polecana alergikom, kobietom w ciąży, osobom po chemioterapii. A co jest jeszcze ważne? – to, że farby nadają się do samodzielnego użycia. Farby można łączyć i uzyskać swój unikatowy kolor. Perfekcyjnie pokrywają siwe włosy. Długotrwale zachowują  kolor z efektem zdrowych i lśniących włosów.  Firma wyprodukowała także mascarę do szybkiego pokrycia odrostów i  siwych włosów lub zrobienia na krótko pasemek.


Farba do włosów SANOTINT LIGHT ze złotym prosem i ekstraktami roślinnymi jest najbardziej bezpiecznym barwnikiem do trwałego farbowania włosów dostępnym na rynku. Skład farby całkowicie pozbawiony jest zawartości p-fenylenodiaminy (PPD)  substancji która często powoduje podrażnienia skóry, w wyniku czego wiele kobiet zmuszonych było do rezygnacji z barwienia włosów. Wykazuje bardzo niskie ryzyko alergii. Dostępna w 12 odcieniach. Zawiera naturalne składniki, takie jak: złote proso (bogate w silikę), liście oliwek, ekstrakt brzozowy, nasiona winogron.
Produkt nakłada się w postaci gęstego płynu, a niewykorzystaną farbę można przechowywać w celu ponownego użycia. Otwartą farbę należy zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia.


Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego,

Produkt nie testowany na zwierzętach,

Testowany dermatologicznie,

Nie zawiera p-fenylenodiaminy (PPD),

Nie zawiera parabenów,

Nie zawiera GMO,

Nie zawiera alkoholu.

Nie zawiera konserwantów,

Nie zawiera metali ciężkich,

Nie zawiera kwasu p-hydroksybenzoesowego,

W każdym opakowaniu z farbą znajdują się dwie darmowe próbki innych kosmetyków + buteleczka balsamu rekonstruującego. 


Farba do włosów SANOTINT CLASSIC bazuje wyłącznie na wyciągach roślinnych i jest dostępna w 30 wspaniałych odcieniach. Produkt nie zawiera amoniaku, nie uszkadza i nie niszczy włosów, jest łatwy do własnoręcznego nałożenia. Farba zawiera wyciąg ze złotego prosa, składnik bogaty w krzemionkę, o istotnym znaczeniu dla ochrony włosów i wzmocnienia ich struktury . Pantotenian wapnia i biotyna to dwa składniki odżywcze i ochronne,  nadają włosom naturalny, jedwabiście lśniący efekt.

Perfekcyjne pokrycie siwych włosów.

Długotrwałe zachowanie koloru z naturalnym efektem zdrowych i lśniących włosów.

Możliwość mieszania dwóch lub większej ilości kolorów dla uzyskania własnej, unikalnej barwy.

Produkt nakłada się w postaci gęstego płynu, a niewykorzystana farba może być przechowywana w celu ponownego użycia w przyszłości ( do 3 miesięcy po otwarciu).

Bardzo niskie ryzyko alergii (zawiera do 0,5% PPD - klasyczne farby salonowe, drogeryjne 5-6% / dla alergików zalecamy Sanotint Light 0% PPD),

Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

Produkt nie testowany na zwierzętach,

Testowany dermatologicznie,

Nie zawiera parabenów,

Nie zawiera GMO,

Nie zawiera konserwantów,

Nie zawiera metali ciężkich,

Nie zawiera alkoholu.


W każdym opakowaniu z farbą znajdują się dwie darmowe próbki innych kosmetyków + buteleczka balsamu rekonstruującego.

Zapraszam również do zapoznania się z odżywkami oraz szamponami do każdego rodzaju włosów.

Mascara Sanotint to idealny sposób na pokrycie siwych włosów, odrostów lub krótkotrwałych pasemek. Dzięki Mascarze na odrosty Sanotint:
Zaoszczędzisz na farbowaniu, można farbować nawet do 4 tygodni później.
W dowolnym momencie można zamaskować siwe włosy, Mascara jest mała i mieści się do torebki.
Można zatuszować mały odrost zanim zdecydujesz się na ponowną koloryzację.

Mascara pokrywa odrost bezpośrednio przy cebulkach.
Jest łatwa w stosowaniu.
Do wielokrotnego użytku.
Można używać na włosy naturalne lub farbowane. Można eksperymentować z gamą kolorów.
Może być stosowana przez mężczyzn.


Dostępna w kolorach:
S2 - czarny brąz
S4 -jasny brąz
S6 -ciemny kasztan
S10 - jasny blond


UWAGA: nie używać na brwi lub rzęsy, może powodować reakcje alergiczne unikać kontaktu z oczami, jeśli produkt dostanie się do oczu natychmiast przepłucz wodą. Trzymać z dala od dzieci.Jak używać?
Stosować na suche włosy korzystając ze specjalnej szczoteczki
Nakładać od cebulek aż do wybranej długości.
Po kilku minutach rozczesz, aby uzyskać jednolity efekt.
Jeśli chcesz stworzyć kontrast kolorów, podziel pasemka i nałóż produkt od cebulek aż po same końce, po kilku minutach rozczesz, aby uzyskać równomierny efekt.
Mascara zmywa się po pierwszym lub drugim myciu szamponem.
Może być używana do każdego rodzaju włosów.


Zapraszam również do zapoznania się z odżywkami i szamponami do każdego rodzaju włosów. Więcej o produktach na stronie http://www.naturalnefarby.pl/

Opracowanie na podstawie szkolenia, materiałów informacyjnych i strony dystrybutora firmy Sanotint w Polsce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz