Blog ten jest formą strony internetowej sklepu Zielarsko-Medycznego "Mniszek", który prowadzę od kilku lat w Tarnowie. Będę go systematycznie uzupełniać informacjami dotyczącymi asortymentu sklepu, zasadami zdrowego odżywiania, wzmacniania odporności organizmu oraz jego oczyszczania. Blog jest także formą mojej odpowiedzi na liczne pytania, które otrzymują drogą mailową na adres sklepu. Często dotyczą one podobnych zagadnień. Pomyślałam, że dobrze by była taka przestrzeń, w której mogłabym te tematy poruszać. Życzę wszystkim Czytelnikom "Mniszka", by poczuli się jak w swoim ulubionym sklepiku.

niedziela, 8 grudnia 2013

Firma "Solgar" - dlaczego warto na nią postawić?

Firma "Solgar" to firma z dobrą historią i tradycją produkująca naturalne suplementy od ponad 60 lat. Więcej o niej można przeczytać na stronie www.solgar.pl. Są tam również szczegółowo opisane poszczególne preparaty firmy. W asortymencie posiadam wszystkie produkty.

Najlepiej sprzedające się produkty w "Mniszku" to: Kwas kaprylowy; Jelitowa flora bakteryjna; Chlorella; Formuła włosy, skóra, paznokcie; Magnez chelat aminokwasowy; Potas; Olej z dzikiego oregano; Olejek czosnkowy; Witamina D3; Wapń.

4 komentarze:

 1. Super ze ta strona się pojawiła;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam drogie Dzielne, zakupiłam kwas kaprylowy, w ulotce pisze, aby zażywać z witaminami.
  Jakie wybrać witaminy, czy może być Falvit, czy z chlorellą zażywać, czy coś innego polecacie ?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie z witaminami, a minerałami ponieważ to wydłuża jego efektywne działanie w przewodzie pokarmowym. Jeżeli jest Solgara to jest w specjalnej formule z wapnia, magnezu, potasu i cynku i to połączenie powoduje, że wolniej się wchłania i lepiej działa przeciwdrożdżakowo. Witaminy proponuję po kuracji i to naturalne. po oczyszczeniu lepiej się wchłaniają i organizm czerpie wtedy więcej korzyści.
  KW

  OdpowiedzUsuń