Blog ten jest formą strony internetowej sklepu Zielarsko-Medycznego "Mniszek", który prowadzę od kilku lat w Tarnowie. Będę go systematycznie uzupełniać informacjami dotyczącymi asortymentu sklepu, zasadami zdrowego odżywiania, wzmacniania odporności organizmu oraz jego oczyszczania. Blog jest także formą mojej odpowiedzi na liczne pytania, które otrzymują drogą mailową na adres sklepu. Często dotyczą one podobnych zagadnień. Pomyślałam, że dobrze by była taka przestrzeń, w której mogłabym te tematy poruszać. Życzę wszystkim Czytelnikom "Mniszka", by poczuli się jak w swoim ulubionym sklepiku.

czwartek, 14 marca 2024

Yerba mate w Tarnowie

 

Dobra wiadomość dla tarnowskich „yerbopijców”,  ponieważ w tym tygodniu dotarła do nas duża, wiosenna dostawa yerba mate. Co to jest yerba mate?,  to herbata pochodząca z Ameryki Południowej, z Paragwaju, Argentyny, Brazylii. To narodowy napój tych państw. Yerba niweluje objawy zmęczenia, poprawia pamięć i koncentrację, oczyszcza, odtruwa, daje uczucie sytości. Można popijać- „siorbać” przez cały dzień.

Zapraszamy, wybór duży. Mamy w asortymencie klasyczne, mocne, owocowe, owocowo-ziołowe i ziołowe yerby. Dostępne marki m.in. to: Pajarito, CBSe, Selecta, Rosamonte, Cruz deMalta, Pipore, Taragui, Amanda.

 

Serdecznie zapraszamyJ

 

 

 

Materiały i zdjęcia pochodzą z poniższej strony. Z firmą Jamba współpracujemy już od wielu lat.

https://yerbamate.com.pl/    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz