Blog ten jest formą strony internetowej sklepu Zielarsko-Medycznego "Mniszek", który prowadzę od kilku lat w Tarnowie. Będę go systematycznie uzupełniać informacjami dotyczącymi asortymentu sklepu, zasadami zdrowego odżywiania, wzmacniania odporności organizmu oraz jego oczyszczania. Blog jest także formą mojej odpowiedzi na liczne pytania, które otrzymują drogą mailową na adres sklepu. Często dotyczą one podobnych zagadnień. Pomyślałam, że dobrze by była taka przestrzeń, w której mogłabym te tematy poruszać. Życzę wszystkim Czytelnikom "Mniszka", by poczuli się jak w swoim ulubionym sklepiku.

czwartek, 23 marca 2023

Metarecod w walce z zespołem metabolicznym w tym z otyłością brzuszną.

 

Metarecod to preparat włoskiej firmy Aboca, która łączy wieloletnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości preparatów zielarskich z badaniami naukowymi. O Metarecodzie  chciałam przypomnieć, ponieważ coraz więcej osób ze świata tzw. cywilizowanego cierpi na zespół metaboliczny, a preparat jest skuteczny.  Pomaga przywrócić zaburzone parametry do normy. Reguluje poziom cholesterolu, trójglicerydów, glukozy i nieprawidłowego obwodu brzucha. Aktualnie za prawidłowy obwód brzucha uważa się u kobiet ≥ 80 cm  i ≥ 94 cm u mężczyzn. Wiele osób cierpi na otyłość brzuszną, pomimo prawidłowej wagi ciała. Efekty działania Metarecodu odczuwalny jest już po miesiącu stosowania, jednak nie należy rezygnować z kuracji, tylko zastosować przez 3 miesiące. Najlepiej połączyć ze zdrową dietą i ruchem fizycznym. Kurację można powtarzać w ciągu roku.

 


Jak działa Metarecod?

Dzięki dobremu połączeniu składników zawartych w Metarcodzie (kompleks na bazie makrocząsteczek polisacharydowych NeoPolicaptil Gel Retard 86%) zmniejsza się  wchłanianie tłuszczy i węglowodanów ze zjadanych posiłków,  a także spowolnienie ich wchłaniania. Przywraca równowagę flory jelitowej, normalizuje pasaż jelitowy. Pomaga zrównoważyć poziom krążącego cholesterolu i przywrócić jego prawidłowe parametry, a także wyrównać poziom glukozy i zmniejszyć obwód brzucha.

 

Jak stosować Metarecod?

Metarecod jest pakowany w wygodne do stosowania jednorazowe saszetki, które można ze sobą zabrać do torebki lub do kieszeni. Saszetkę należy rozpuścić w pół szklanki wody i wypić przed dwoma głównymi posiłkami zanim zacznie żelować. Popić drugą połową szklanki wody. Można zażyć także w czasie posiłku. Nie należy wsypywać bezpośrednio do ust, ale zawsze rozpuścić. Metarecod ma smaczny pomarańczowy smak, jest bezpieczny i może być stosowany  przez dzieci od 8 roku życia.

 

Zapraszamy na zakupy w promocji 1+1 do wyczerpania zapasów magazynowych J

 


Opracowanie: KW

 

Materiały pochodzą ze strony:

https://www.aboca.com/pl/

https://www.aboca.com/pl/produkt/metarecod-jednodawkowe-saszetki-z-granulatem/

1 komentarz: