Blog ten jest formą strony internetowej sklepu Zielarsko-Medycznego "Mniszek", który prowadzę od kilku lat w Tarnowie. Będę go systematycznie uzupełniać informacjami dotyczącymi asortymentu sklepu, zasadami zdrowego odżywiania, wzmacniania odporności organizmu oraz jego oczyszczania. Blog jest także formą mojej odpowiedzi na liczne pytania, które otrzymują drogą mailową na adres sklepu. Często dotyczą one podobnych zagadnień. Pomyślałam, że dobrze by była taka przestrzeń, w której mogłabym te tematy poruszać. Życzę wszystkim Czytelnikom "Mniszka", by poczuli się jak w swoim ulubionym sklepiku.

środa, 24 lipca 2019

Z Zielko porządki czyste, zdrowe i pachnące


Od początku lipca posiadamy w ofercie polskie,  naturalne, skuteczne, pachnące i biodegradowalne domowe środki czystości ZIELKO.  Zawierają 99,9 % składników pochodzenia naturalnego. Substancjami aktywnie działającymi w tych preparatach to nic innego jak soda oczyszczona i kwas cytrynowy. Wszystkie opakowania w których znajdują się środki też ulegają biodegradacji. Poza tym wielką zaletą jest to,  że produkty są polskie, nasze, rodzime.
Poniżej rodzaje środków.
·         Zielko płyn uniwersalny o zapachu leśnych owoców. Przydatny do czyszczenia prawie każdej powierzchni w domu bez konieczności spłukiwania. Nie pozostawia smug i zacieków. Po rozcieńczeniu można stosować do mycia podłóg.


·         Zielko płyn do łazienki o zapachu melonowym. Usuwa w łazience zabrudzenia, osady z
armatury, kabin prysznicowych, płytek i innych powierzchni. Szybko, bez smug i zacieków. Łatwy w użyciu, po spryskaniu powierzchni odczekać chwilę i zetrzeć szmatką.


·         Zielko płyn do kuchni o zapachu mango i brzoskwini. Naturalnie odtłuszcza i czyści najbardziej oporne kuchenne zabrudzenia bez smug i zacieków.


·         Zielko żel do WC o zapachu jaśminu z kwiatem pomarańczy. Bardzo dobrze i skutecznie czyści muszle klozetowe i pisuary. Bezpieczny i wydajny. Przy dużych zabrudzeniach żel pozostawić na noc a rano wyszorować szczotką.·         Zielko płyn do szyb i luster o zapachu egzotycznym. Skutecznie usuwa zabrudzenia i osad ze szklanych powierzchni i luster. Myje pięknie i bez smug.·         Zielko pasta czyszcząca o zapachu carambola i kaki o szerokim zastosowaniu. Można używać w kuchni, łazience i w innych pomieszczeniach gospodarczych. Można nią zapierać plamy na ubraniach.


Zapraszamy na zakupyJ


https://sylveco.pl/?s=ZIELKO&post_type=product

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz