Blog ten jest formą strony internetowej sklepu Zielarsko-Medycznego "Mniszek", który prowadzę od kilku lat w Tarnowie. Będę go systematycznie uzupełniać informacjami dotyczącymi asortymentu sklepu, zasadami zdrowego odżywiania, wzmacniania odporności organizmu oraz jego oczyszczania. Blog jest także formą mojej odpowiedzi na liczne pytania, które otrzymują drogą mailową na adres sklepu. Często dotyczą one podobnych zagadnień. Pomyślałam, że dobrze by była taka przestrzeń, w której mogłabym te tematy poruszać. Życzę wszystkim Czytelnikom "Mniszka", by poczuli się jak w swoim ulubionym sklepiku.

środa, 21 września 2016

Krzem pierwiastek życia i młodości – krzem organiczny – nowość w Mniszku

Do tej pory mieliśmy dostępny w sprzedaży krzem w postaci kapsułek z krzemem oceanicznym (TUTAJ) i w postaci ziemi okrzemkowej Diatomit (TUTAJ), ale Państwo, niestrudzeni poszukiwacze prosili o jeszcze lepszą formę krzemu w płynie, który będzie jeszcze lepiej przyswajalny i w postaci płynnej. Informuję, że zgodnie z Państwa życzeniem taki krzem się u nas pojawił. Jest to krzem pozyskiwany z kryształków kwarcu. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego dlatego też może być stosowany przez wegetarian. Nie zawiera pestycydów, dioksyn, PCB, furanu, nawozów chemicznych, GMO, konserwantów i metali ciężkich. Ten krzem to gwarancja najwyższej jakości. Polecam.


Ten krzem to jedyny oryginalny, szwajcarski krzem organiczny o stężeniu 2500mg na 1 litr płynu. Dobowe zapotrzebowanie człowieka na krzem wynosi 30-50mg.
Działanie krzemu w naszym organizmie poparte jest licznymi badaniami. Już w ubiegłym stuleciu pisał o nim jako o pierwiastku życia prof. Julian Aleksandrowicz znany krakowski, wybitny lekarz.
 
 
 
Krzem ma niesamowite działanie:
·         poprawia funkcjonowanie naszego układu immunologicznego
·         utrzymuje elastyczność i ruchliwość mięśni, ścięgien oraz rekonstruuje chrząstkę stawową, która ulega zużyciu wraz z wiekiem
·         chroni włókna kolagenowe i przyspiesza ich regenerację
·         utrzymuje zdrową, piękną i jędrną skórę
·         dobrze wpływa na elastyczność naszych tętnic i żył
·         zachowuje piękne, lśniące i zdrowe włosy hamując ich wypadanie i stymulując ich wzrost
·         gwarantuje mocne paznokcie i przyspiesza ich wzrost
·         przyspiesza powrót do zdrowia po złamaniu kości
·         przyspiesza proces mineralizacji kości przy wszystkich rodzajach osteoporozy
Krzem dostępny jest w:
·         postaci czystej
·          w postaci koncentratu
·         w połączeniu z siarczanem glukozaminy
·         koncentrat połączony z choliną
 
 
Post opracowano na podstawie ulotek informacyjnych dołączonych produktów.
 

3 komentarze:

  1. O, jak miło, że na stronie Mniszka pojawiły się nowe informacje. Dzięki Klaudia. Z nadzieją wypatruję też na nowe wpisy Ali na Perłach. Serdecznie pozdrawiam. Ela F.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja osobiście biorę krzem organiczny od około 7 miesięcy i muszę przyznać, że czuję się lepiej. Jestem sceptycznie na stawiony do różnego rodzaju cudownych środków, ale krzem na mnie działa. Polecam.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ciekawy wpis. Wszystkie informacje jak najbardziej pomocne

    OdpowiedzUsuń