Blog ten jest formą strony internetowej sklepu Zielarsko-Medycznego "Mniszek", który prowadzę od kilku lat w Tarnowie. Będę go systematycznie uzupełniać informacjami dotyczącymi asortymentu sklepu, zasadami zdrowego odżywiania, wzmacniania odporności organizmu oraz jego oczyszczania. Blog jest także formą mojej odpowiedzi na liczne pytania, które otrzymują drogą mailową na adres sklepu. Często dotyczą one podobnych zagadnień. Pomyślałam, że dobrze by była taka przestrzeń, w której mogłabym te tematy poruszać. Życzę wszystkim Czytelnikom "Mniszka", by poczuli się jak w swoim ulubionym sklepiku.

niedziela, 18 stycznia 2015

Omułek zielonowargowy - regeneracja stawów


Omułek zielonowargowy o który w ostatnim czasie pytało wielu klientów już jest w sklepie dostępny w postaci kapsułek i w postaci balsamu. Jest to wyciąg z miąszu omułułka zielonowargowego inaczej zielonej małży. Pomaga w zwalczaniu artroz i odbudowie tkanki chrzęstnej bez skutków ubocznych. Ekstrakt z małży nowozelandzkiej może być zamiennikiem klasycznych środków przeciwbólowych stosowanych w stanach zapalnych stawów.
 Kapsułki ze względu na unikalną kompozycję likwidują obrzęk stawów, stany zapalne stawów i uśmierzają ból. Koncentrat z małży zielonej zawiera trzy ważne, aktywne składniki: glukozaminiany, minerały i pierwiastki śladowe szczególnie kwas krzemowy i kwasy omega – 3. Preparat ten jest cennym wsparciem dla stawów. Powinno się go stosować przez około dwa miesiące.
 Balsam  zawiera ekstrakt z miąższu omułka, oleje roślinne, kadzidłowiec i zimowy olej które mają relaksujący wpływ na skórę, mięśnie i stawy. Po zastosowaniu balsamu z omułka  na początku odczuwalny jest efekt chłodzenia, który następnie zamienia się w miłe uczucie ciepła i daje efekt kojący. Można nim smarować kolana, biodra, plecy i ramiona. Ma przyjemny zapach, łatwo się rozprowadza i wchłania w skórę.

 

 
 
 
2 komentarze:

  1. Super, że zrobiłaś ten wpis;) Dla mnie ten omułek to absolutna nowość. Az dziwię się, że podczas naszych rożnych rozmów nie wypłynął;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Omułek zielonowargowy - po prostu rewelacja dla stawów.
    Chyba nie nic lepszego. Polecam z całego serca.

    OdpowiedzUsuń