Blog ten jest formą strony internetowej sklepu Zielarsko-Medycznego "Mniszek", który prowadzę od kilku lat w Tarnowie. Będę go systematycznie uzupełniać informacjami dotyczącymi asortymentu sklepu, zasadami zdrowego odżywiania, wzmacniania odporności organizmu oraz jego oczyszczania. Blog jest także formą mojej odpowiedzi na liczne pytania, które otrzymują drogą mailową na adres sklepu. Często dotyczą one podobnych zagadnień. Pomyślałam, że dobrze by była taka przestrzeń, w której mogłabym te tematy poruszać. Życzę wszystkim Czytelnikom "Mniszka", by poczuli się jak w swoim ulubionym sklepiku.

środa, 1 stycznia 2014

Zamiast Vegety - Polskie przyprawy Nifares

W roku 1994 Piotr Serafin rozpoczął budowę swojej pierwszej suszarni, która rozpoczęła pracę wiosną 1995, korzystając z dobrodziejstwa lasów i łąk województwa zachodnio-pomorskiego. Na początku były to  suszone zioła, a w roku 2010 asortyment firmy został powiększony o przyprawy jednolite i mieszanki przyprawowo – warzywne i oraz sole. Firma produkuje naturalne mieszanki przyprawowe  gwarantując jedynie naturalne komponenty użyte do ich wytworzenia, „nie jesteśmy zainteresowani antyzbrylaczami, wzmacniaczami smaku i zapachu, sztucznymi barwnikami, głęboko wierzymy w siłę polskich warzyw, ziół i soli z najgłębszych sztolni kopalni w Kłodawie.”


Produkty najlepiej sprzedające się w naszym sklepie, to jarzynki i  sól morska ognista, którą polecam do dań dla wyostrzenia smaku. Doskonale smakuje z tą solą ryba, która nie zmienia swojego smaku i aromatu a zyskuje doskonały, wyraźny smak.


Polskie ogrody jarzynka premium
Produkt czysto naturalny, bez żadnych dodatków chemicznych. Polecany zarówno do zup i sosów, jak też ryb i mięs. Skład: marchew, sól kamienna, nać i korzeń pietruszki, nać i korzeń selera, koper, cebula, lubczyk, por i pasternak.
Polska jarzynka Premium bez soli

Skład: marchew, korzeń i nać pietruszki i selera, koper, pasternak, cebula, por, ziele angielskie i liść laurowy.
Sól morska ognista

Pozyskiwana z odparowywania wody morskiej, ze względu na swój unikalny smak od dawna jest używana i ceniona w kuchni śródziemnomorskiej. Świetna do wszelkiego rodzaju marynat i potraw mięsnych staje się coraz bardziej popularna w Polsce.

Skład: grecka sól morska, chilli, ostra papryka, pieprz czarny, biała gorczyca.Dostępne także:

Sól z ziołami klasyczna
Sól z ziołami do mięs
Sól z ziołami do ryb
Sól ziołowa do kurczaka
Sól majerankowa
Sól koperkowa
Sól pietruszkowa
Sól czosnkowa
Sól cebulowa
Sól trzy zioła
Sól koperkowo-pietruszkowa
Sól lubczykowa
Sól kamienna kłodawska
Sól morska drobna
Sól morska gruboziarnista
Sól morska ognista
Przyprawa do ryb
Przyprawa do sosów jasnych
Przyprawa do sosów ciemnych
Przyprawa do szaszłyków
Przyprawa do mięs
Przyprawa do grilla
Przyprawa staropolski ruszt
.
Naturalna marynata do mięs
Przyprawa do jagnięciny i baraniny
Przyprawa do pizzy
Przyprawa myśliwska
Przyprawa do flaków
Przyprawa do gulaszu
Przyprawa do kurczaka
Tradycyjna przyprawa rosołowa
Przyprawa do dziczyzny
Przyprawa do sałatek
Przyprawa do bigosu z grzybami


Dodatkowe informacje dostępne na stronie:  http://www.nifares.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz