Blog ten jest formą strony internetowej sklepu Zielarsko-Medycznego "Mniszek", który prowadzę od kilku lat w Tarnowie. Będę go systematycznie uzupełniać informacjami dotyczącymi asortymentu sklepu, zasadami zdrowego odżywiania, wzmacniania odporności organizmu oraz jego oczyszczania. Blog jest także formą mojej odpowiedzi na liczne pytania, które otrzymują drogą mailową na adres sklepu. Często dotyczą one podobnych zagadnień. Pomyślałam, że dobrze by była taka przestrzeń, w której mogłabym te tematy poruszać. Życzę wszystkim Czytelnikom "Mniszka", by poczuli się jak w swoim ulubionym sklepiku.

wtorek, 3 kwietnia 2018

Dermokonsultacja Sylveco 04.04.2018r.


Zaraz po świętach zapraszamy na bezpłatną dermokonsultację firmy Sylveco. Do naszego sklepiku w dniu 04.04.2018r. (środa) o godzinie 11-17.00 przyjedzie  profesjonalna dermokonsultantka / kosmetyczka firmy Sylveco.  Będzie udzielała porad, a także badała skórę, jej rodzaj, poziom nawilżenia i pomoże dobrać kosmetyki odpowiednio do  rodzaju cery. Już dzisiaj zapraszamy. Zaproszenia są już dostępne do odebrania w sklepie.  Każdy w tym dniu otrzyma mały drobiazg. Zapraszamy J

1 komentarz:

  1. Dermokonsultacja, która się wczoraj odbyła była najlepszą z dotychczas przeprowadzonych u nas w sklepie. Dermokonsultantka Pani Agnieszka P., która do nas przyjechała ma wyśmienite wykształcenie, niesamowitą wiedzę,doświadczenie i pasję do naturalnych kosmetyków, którą "zarażała" naszych klientów. Panie były oczarowane. Dziękujemy i zapraszamy ponownie:)

    P.S. Panie, które korzystały z porad Pani Agnieszki prosimy o ujawnienie się w postaci komentarzy. Zachęcam bardzo.

    OdpowiedzUsuń