Blog ten jest formą strony internetowej sklepu Zielarsko-Medycznego "Mniszek", który prowadzę od kilku lat w Tarnowie. Będę go systematycznie uzupełniać informacjami dotyczącymi asortymentu sklepu, zasadami zdrowego odżywiania, wzmacniania odporności organizmu oraz jego oczyszczania. Blog jest także formą mojej odpowiedzi na liczne pytania, które otrzymują drogą mailową na adres sklepu. Często dotyczą one podobnych zagadnień. Pomyślałam, że dobrze by była taka przestrzeń, w której mogłabym te tematy poruszać. Życzę wszystkim Czytelnikom "Mniszka", by poczuli się jak w swoim ulubionym sklepiku.

wtorek, 1 grudnia 2015

Dermokonsultacja z Sylveco

Po wstępnych uzgodnieniach z firmą Sylveco zapraszamy na bezpłatną dermokonsultację w dniu 11.01.2016r. o godzinie 11-17.00. Do naszego sklepu przyjedzie profesjonalna kosmetyczka firmy Sylveco, która będzie badała skórę, jej rodzaj, poziom nawilżenia i pomoże dobrać kosmetyki stosownie do rodzaju cery. Już dzisiaj zapraszamy, o zbliżającym się terminie będziemy przypominać. W najbliższym czasie będą  w sklepie dostępne zaproszenia. Zapraszamy.
Więcej na stronie:

1 komentarz:

  1. Ostatnio mam znów problem z wrażliwą i łojotokową skórą głowy. Wypróbowałam już większość specjalistycznych szamponów bez wielkich efektów. Czy może polecić Pani albo czytelniczki jakiś naturalny szampon bez szkodliwych składników? Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń